Kontakt pro firmy

Spolupracujte s Kariérním centrem MU

Jsme oficiální personálně-poradenská agentura Masarykovy univerzity, která Vám usnadňuje nábor kvalifikovaných studentů a čerstvých absolventů z řad MU.

Na Masarykově univerzitě studuje 38 tisíc studentů na 9 fakultách v oblasti medicíny, informatiky, humanitních, sociálních a přírodních věd ve více než 1 300 studijních oborech.

Využijte inzertní a recruitmentové služby

  • Inzerujte pracovní nabídky a vyhledávejte vhodné uchazeče prostřednictvím kariérního portálu JobCheckIN.
  • Využijte kompletní nabídky našich recruitmentových služeb.

Setkejte se se studenty

  • Oslovte studenty a absolventy osobně v rámci veletrhu či konference.
  • Aktivně se zapojte do eventů na jednotlivých fakultách určených pro vybranou cílovou skupinu.

Spolupracujte s námi dlouhodobě

  • Staňte se naším partnerem a podílejte se na našich aktivitách.

Reference

Komerční banka, a.s.

Lukáš Mašek

Team leader HR Marketing and Recruitment

S Kariérním centrem MU jsme schopni vytvářet projekty, které jsou smysluplné a s jasným výsledkem. Zástupci KC MU navíc přicházejí s novými a svěžími nápady, které pak společnými silami realizujeme. Těšíme se na spolupráci v rámci dalších projektů i do budoucna.

PPG Industries Czech Republic

Lucie Janíčková 

Recruitment Specialist

Minulý rok jsme byli opravdu s průběhem a organizací veletrhu velmi spokojeni. Po veletrhu se výrazně zlepšilo povědomí o naší firmě mezi studenty a absolventy a od té doby jsme jich zaměstnali velké množství. Hodně lidí na pohovoru uvádělo důvod, proč se hlásí k nám do firmy, právě účast na vašem veletrhu.

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Katka Kropáčová

HR specialista senior

S veletrhem jsem zatím velmi spokojená, splňuje a možná to překonává naše očekávání. Studenti mají zájem, chodí jich hodně a hlavně i těch, kteří už končí a stojí o hlavní pracovní poměr.

Amazon Logistic Prague s.r.o.

Magdalena Večerková

HR Business Partner

Na podobném veletrhu poprvé a čekala jsem méně lidí, ale hlavně dopoledne byly skutečně návaly, až jsme skoro nestíhali. Za mě fakt super, organizace skvělá, lidi ví, co mají dělat.

Honeywell spol s.r.o.

Branislav Cibík

Recruitment Specialist

Veletrh hodnotíme velmi pozitivně a budeme z něho těžit po celý rok. Nemám ještě přesně statistiky, ale náš stánek navštívilo cca 600 studentů.

Air Bank a.s.

Alice Hrubá

HR Business Partner

Z Veletrhu JobChallenge jsem vždycky nadšená a to už sem jezdím asi 4 roky. Je tady příjemná atmosféra, lidi jsou skvělí, mají velký zájem. I když nenabízíme velké množství reklamních materiálů, které bychom návštěvníkům rvali do tašek, přesto chodí a mají velký zájem.

Hlavní partner