Jitka Štenclová

Global IT Center, s.r.o.
Publikováno
14. 1. 2020
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Do mladého česko-slovenského týmu hledáme juniorní IT administrátory, kteří chtějí nakopnout svou kariéru v IT. Na začátku tě podpoříme praktickým zaškolením a k ruce také dostaneš buddyho, který ti bude pomáhat. Neměl by ti chybět potenciál pro další rozvoj a chuť se intenzivně učit novým věcem, protože chceme, abys u nás vyrostl ve zkušeného seniorního IT technika. Časem si můžeš vybrat specializaci podle toho, co ti nejvíc jde a baví tě. Pokud ti to zní jako příležitost právě pro tebe, dej o sobě vědět!

Jaké znalosti a zkušenosti v GITC využiješ?

• Brigádní/ pracovní zkušenost/intership v IT oboru nejméně 1+ rok a přehled v IT technologiích (OS Windows, HW, sítě, servery...)

• Anglický jazyk na komunikativní úrovni

• Flexibilita, týmový duch a ochota učit se novým věcem

• Pozitivní přístup k práci a nebát se komunikace

Pozice není vhodná pro čerstvé absolventy středních škol bez dlouhodobé praxe.

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.