Kontakt

Kalendář akcí

29. 1. 2019

Kariérní konzultace

Kariérní centrum MU, konzultační místnost

Smyslem kariérního poradenství je pomoci vám najít odpovědi na otázky, které si můžete pokládat ohledně své kariéry. Někdo potřebuje pochopit, co by chtěl dělat, další chce vědět, jak na vysněnou pozici dosáhnout, jiný se potřebuje naučit správně prezentovat. V rámci individuálních konzultací se setkáte s kariérním poradcem a proberete své specifické problémy. Smyslem konzultací je ujasnit si, čemu čelíte, co přesně je vaším cílem, co vám brání v jeho dosažení a co musíte udělat, abyste uspěli. 
 

Pro přihlášení na konzultaci je potřeba mít založený profil v kariérním portálu JobCheckIN, který je nutné vyplnit minimálně na 50 %. Vyplnění profilu na požadovanou úroveň vám zabere okolo 10 minut. Díky údajům z profilu se mohou poradci lépe připravit na setkání s vámi a vy můžete vyhrazený čas využít efektivněji.

Při přihlášení si budete moci vybrat, jestli chcete na konzultaci přijít osobně, nebo probírat své kariérní záležitosti přes skype


Kariérní konzultace nejsou určeny ke konzultacím životopisu. Pokud chcete poradit ohledně svého CV, navštivte jeden z našich Open Fridays.  


Délka jedné kariérní konzultace je 20 minut


 

    
    Pozor! Podle Pravidel účasti na kurzech a konzultacích, pokud se na konzultaci přihlásíte
    a nezúčastníte se, váš účet bude zablokován. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestíháte,
    odhlaste se, nebo nám alespoň zavolejte na telefoní číslo +420 722 800 037. 
 

Přihlásit se

Hlavní partner