Kontakt

Kalendář akcí

31. 8. 2020

CV Clinic

Univerzitní Microsoft Teams/Osobně

Potřebujete pomoci s tvorbou životopisu nebo motivačního dopisu? Chcete vylepšit svůj profil, ať už v portálu JobCheckIN anebo na síti LinkedIN? Nebo vás zaujala konkrétní pracovní nabídka a chcete mít portfolio vytvořené inzerátu na míru? S tím vším a také pohovory nanečisto vám pomůžeme v rámci CV Clinic.
 

Během 40minutové konzultace se dozvíte tipy, jak upravit různé podklady pro výběrové řízení. A to tak, aby byly co nejrelevantnější a zároveň aby zaujaly personalitu nejen obsahem – ve kterém najde přesně takového kandidáta, kterého hledá, ale také formou.

Služba CV Clinic probíhá primárně prostřednictvím Microsoft Teams. Po domluvě je ale možné se s poradcem sejít i osobně. V tom případě se prosím ozvěte na ocenasek@kariera.muni.cz.

 1. Vyberte si libovolný termín a přihlaste se na něj.
   
 2. Domluvte si formu setkání – zda chcete absolvovat konzultaci na dálku, nebo osobně v prostorách KC MU.
   
 3. Pokud chcete konzultovat na dálku, nejpozději den před konzultací obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na konkrétní schůzku v rámci Microsoft Teams.
   
 4. Do Microsoft Teams se přihlásíte pomocí UČO a sekundárního hesla. Můžete využít webové rozhrání nebo si stáhnout desktopovou aplikaci. Doporučujeme využít aplikaci.
   
 5. V daný termín a čas schůzky se pomocí odkazu v e-mailu připojíte ke schůzce s kariérním poradcem.

V případě problémů s připojením či registrací se obracejte na ocenasek@kariera.muni.cz.


Máte k dispozici přímo inzerát, na který se chcete hlásit? Pak jej můžeme společně projít a pomoci vám vytvořit podklady šité na míru vaší vysněné pozici.
✔️Zvýšíte tak své šance na pozvání na pohovor i přijetí do společnosti.❗ Abychom se mohli na spolupráci lépe připravit, po přihlášení zašlete alespoň den před konzultací návrh životopisu/motivačního dopisu na adresu ocenasek@kariera.muni.cz

Přejít na akci

Hlavní partner