Kontakt

Kalendář akcí

17. 9. - 30. 9. 2020

Top Students Centre (TopSeC)

ESF MU

TopSeC neboli Top Students Centre nabízí studentům jedinečnou příležitost setkávat se pravidelně s experty z praxe na odborných interaktivních workshopech, vyzkoušet si nanečisto výběrová řízení, zapracovat na soft skills a získat zajímavé poznatky z praxe, která je každodenní součástí práce u partnerů TopSeCu. Semestry strávené v tomto projektu se studentům rozhodně vyplatí – pomáhají při hledání práce po absolvování studia, ale i v dalších letech.

V roce 2020/2021 se studenti TopSeCu setkají se zástupci KPMGVienna Insurance GroupDeloitte, NeoVizeBisnode a dalšími zajímavými lidmi z praxe. Některé akce se konají formou exkurze přímo ve firmách. Na programu je každý semestr také teambuildingová aktivita (Lasergame, Pub kvíz, atp.) a řada podnětných seminářů. Vpravo postupně aktualizujeme harmonogram tohoto semestru.

Chcete tam být i Vy? Nové studenty budeme opět vybírat napříč studijními obory i fakultami. Do výběrového řízení programu se můžete hlásit do 30. září 2020, tak neváhejte a posílejte přihlášky na topsec@econ.muni.cz. Více informací o přihláškách a průběhu výběrového řízení najdete v horizontálním menu této stránky.

Hlavní partner