Blog KC

5 tipů, jak chytře naložit s prázdninami

13. 6. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Jak si prázdniny užít a zároveň udělat něco pro svou budoucnost? Inspirujte se 5 tipy na aktivity, které můžete provádět o prázdninách. Není nic lepšího než spojit příjemné s užitečným! 

Číst více

Plat? Slabé stránky? Připravte se na klíčové otázky výběrového řízení

12. 6. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

„​Kolik peněz byste si představoval/a? A co vaše slabé stránky? Které to jsou?“​ Osobní pohovor je pro většinu lidí stresující a tyto otázky jsou nejspíše jedny z nejhorších. Nicméně ať se budete hlásit kamkoliv, dřív nebo později na ně řeč přijde. Proto zde najdete tipy, jak se na ně co nejlépe připravit.

Číst více

Co je Assesment centrum a jak ho vyhrát?

22. 5. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Co se skrývá pod zkratkou AC? Odhalte, jak tento typ výběrového řízení probíhá i jak se na něj co nejlépe připravit. Dozvíte se tipy a triky, jak zabodovat a zvýšit si šanci na postup do dalšího kola.

Číst více

Praxe ve 4 oborech za jeden měsíc? To není sen, to je stáž na Kariérku

7. 5. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Každý člověk by měl dělat práci, která ho nejvíc baví. Jak to ale máte zjistit, aniž byste přecházeli z jedné firmy do druhé a pořád měnili pozice? Řešením byla pro deset z vás stáž na Kariérním centru MU, díky které získali jedinečnou šanci si vyzkoušet práci event manažera, marketingového specialisty i obchoďáka během pár dní.

Číst více

Hlavní partner