Blog KC

Yale, Oxford a Masarykova univerzita – co je spojuje? Služby kariérních center

24. 5. 2019, Hana Cukrová, copywriter Kariérního centra MU

Kariérní poradenství, typy studentů a absolventů i vhodné pracovní portály pro vysokoškoláky. To jsou jen některá témata, která řešilo téměř 40 univerzitních pracovníků v rámci školení MUST Week for Career Services. Akci pořádalo od 20. května už potřetí Kariérní centrum MU.

Číst více

Porovnání Velké čtyřky – jak se liší nástupní mzdy a výběrka?

18. 4. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Případové studie, přijímací testy nanečisto, ale také pokec o tom, jak vypadá běžný pracovní den. To všechno jste mohli zažít 16. dubna na Workshop Day s Velkou čtyřkou na ESF. Na začátku akce porovnávali zástupci společností rozdíly mezi výběrovými řízeními, výší mezd i pozicemi, které nabízejí v Brně.

Číst více

To nejdůležitější z veletrhu státní správy a neziskových organizací MUNI jobNEST

4. 4. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Nabídky zkrácených a plných úvazků, nadšení zaměstnavatelé i tipy, jak zaručeně uspět u pohovoru. To jste mohli zažít 3. dubna na veletrhu státní správy a neziskových organizacích MUNI jobNEST. Přečtěte si, jaké to bylo.

Číst více

Umíte jazyky? Postavte na nich svou kariéru

14. 3. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Polština, maďarština, turečtina, nizozemština… Umíte jeden z těchto nebo dalších specifických jazyků? Pak pro vás nastal čas pracovní hojnosti. Do svých řad vás chtějí nejen společnosti IBM, Infosys, James Cook Languages, Kiwi.com i Zebra Technologies, ale i spousta dalších.

Číst více

Hlavní partner