Veletrh práce JobChallenge je ideální volbou pro všechny studenty

8. 11. 2019, Autor: Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Získejte při škole práci, která vám otevře dveře k vysněné kariéře. Už teď můžete pracovat na něčem smysluplném a sbírat zkušenosti. Důležitým krokem k získání práce nebo stáže je návštěva Veletrhu JobChallenge. Ať už aktivně hledáte, nebo se pouze rozhlížíte po možnostech, vyplatí se přijít a udělat si vlastní průzkum trhu. Ověříte si uplatnitelnost ve svém oboru a zjistíte, jakou konkrétní pozici můžete získat i co přesně obnáší. A v ideálním případě rovnou dostanete nabídku práce!

Nabídky práce všude, kam se podíváte

Všimli jste si, že na internetu leccos nevyčtete? Na veletrhu máte jedinečnou příležitost zeptat se na všechno, co vás zajímá. Nakousnout můžete téma nástupní mzdy i průběhu výběrového řízení. Omrknete si budoucí spolupracovníky přímo na stánku a zjistíte, jestli vám vyhovuje jejich firemní kultura.

Veletrh je určen pro studenty a absolventy VŠ. Toho jsou si vědomi i zaměstnavatelé, které na veletržní ploše potkáte. Díky tomu máte jistotu, že po vás nebudou požadovat 10leté zkušenosti. Práci i stáže vám nabídnou společnosti z 15 různých oborů, např. ekonomiky, bankovnictví, lidských zdrojů, IT, práva a dalších. Seznam všech vystavovatelů najdete zde.

Bohatý doprovodný program

O zábavu bude postaráno! Dorazte na TALK shows se zaměstnavateli, kteří prozradí nejen informace o firmě, ale také vysvětlí, jaká jsou specifika daného oboru. Jít na TALK shows se tedy vyplatí i těm, kteří neuvažují o práci v dané firmě, ale spíše je zajímá obor, ve kterém podniká. Benefitem je, že zjistíte, jak vypadá ideální kandidát, jaké jsou možnosti vzdělávání ve společnostech i kterých dovedností si u studentů nejvíce cení. Letos se na TALK shows nemusíte registrovat, stačí jen přijít.

Novinkou tohoto ročníku jsou rozvojové workshopy se zástupci firem. Na ně je potřeba si rezervovat místo v administraci profilu. Proto se přihlaste na www.jobch.cz a poté si vyberte workshop, kterého se chcete účastnit. Kompletní výpis doprovodného programu naleznete zde

Poradenský HUB je útočištěm studentů

Stánek, který nemůžete vynechat, je Poradenský HUB. Potkáte se s našimi konzultanty, kteří vám poradí, jak na rozhovor s personalistou, jaké pozice by byly pro vás ty nejvhodnější nebo si vyzkoušíte pohovor „nanečisto“. Využijte také možnosti konzultace životopisu.

Veletržní soutěž o nadupané ceny

Svůj velký den si zpestřete soutěží o Apple Watch Series 4, foťák Instax, GoPro kameru nebo smart hodinky Garmin Vívoactive 3 a další hodnotné ceny. A jak se zapojit do soutěže? Při vstupu dostanete veletržní tašku a v ní najdete soutěžní kartičku. Soutěž spočívá v tom, že sbíráte nálepky od vystavovatelů. Buďte aktivní a nebojte se zeptat na všechno, co vás zajímá. Nálepky rychle získáte a pokud splníte pravidla soutěže, můžete s trochou štěstí odcházet domů s krásnou cenou.

Buddy rád pomůže

Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, obraťte se na Buddyho. Ten bude všem návštěvníkům neustále k dispozici, poradí vám, kde najdete stánky jednotlivých firem, a řekne vám potřebné informace.

Registrujte se zdarma na www.jobch.cz a nezapomeňte přijít 20. listopadu na brněnské výstaviště do pavilonu A1. Díky registraci se zapojíte do soutěže o Apple balíček od společnosti SEACOMP.

Nabídky práce a stáží budou na veletrhu k mání od 9:00 do 16:30.