Blog KC

Umíte jazyky? Postavte na nich svou kariéru

14. 3. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Polština, maďarština, turečtina, nizozemština… Umíte jeden z těchto nebo dalších specifických jazyků? Pak pro vás nastal čas pracovní hojnosti. Do svých řad vás chtějí nejen společnosti IBM, Infosys, James Cook Languages, Kiwi.com i Zebra Technologies, ale i spousta dalších.

Číst více

Jak na zahraniční pobyty? Vyjeďte na zkušenou aspoň na chvíli

21. 2. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Zahraniční zkušenost je nejlepším přítelem vysokoškoláka. Proč? Protože taková položka v životopisu značí, že jste samostatní, flexibilní, umíte využít cizí jazyk v praxi a nebojíte se nového prostředí, ani neznámých situací.

Číst více

Finanční gramotnost: Kolik spořit a utrácet?

21. 1. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Někteří lidé se o své finance starají tak, že jen sledují zůstatek na účtu a podle toho se rozhodují, jestli si něco koupí, nebo ne. V takovém případě peníze ovládají člověka. Zde máte pár tipů, jak se stát šéfem vlastních peněz a chytře se o ně starat.

Číst více

Slyšeli jste o studentských soutěžích? Máme pro vás několik aktuálních tipů!

16. 1. 2019, Jana Fenyková

Jste kreativní, máte spoustu vlastních nápadů a chybí vám jen prostředky pro jejich realizaci? Chcete se rozvíjet a realizovat i mimo školní prostředí? Případně zaujmout zaměstnavatele jedinečnou zkušeností? Máme pro vás tipy na studentské soutěže, které vám nabídnou vše zmíněné a mnohem víc!

Číst více
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Hlavní partner