Veletrh práce JobChallenge je ideální volbou pro všechny studenty

8. 11. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Získejte při škole práci, která vám otevře dveře k vysněné kariéře, nebo si udělejte průzkum pracovních příležitostí do budoucna. Kde? Na Veletrhu JobChallenge! Těšte se také na workshopy, soutěže, TALK shows se zaměstnavateli a skvělé zážitky.

Dilema studentů: Je lepší neplacená stáž v oboru, nebo vydělávat slušné peníze v supermarketu?

16. 10. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Je lepší pracovat za 150 Kč na hodinu v supráči, nebo jít na hůře placenou stáž v oboru? Na to jsme se zeptali kariérních poradců i odborníků z firem, kteří vám doporučí a zdůvodní jednu z variant. Jenže co když je stáž neplacená? Je to vůbec fér?

Jsem v prváku, pomůže mi někdo? Ano! Víte, na koho se s potížemi obrátit?

9. 9. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Nové zážitky, nové přátele, ale také možná nové problémy. To vše vám může přinést studium na vysoké škole. Pokud si budete muset bohužel projít i některými nepříjemnými okamžiky, nezoufejte. Jsme tu pro vás! A kdo jsme my? Vaše záchranná síť, díky které zvládnete studium na MUNI hravě, včas a s úsměvem.

Zklidněte svou MIND, zmírněte stres a ciťte se více FULL už dNESS

5. 8. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Máte pocit, že musíte být všude, dělat aspoň deset věcí zároveň, ale žádné z nich se nedokážete věnovat pořádně a že vlastně nevíte kdy a jak se zastavit? Je čas to změnit a vyškrábat se ze spirály stovek myšlenek, povinností a být chvíli přítomní. Jak na to? Naučte se být více všímaví – k sobě i svému okolí – díky mindfulness.