Jak budovat dobré návyky? A jak je využít k rozvoji kariéry?

22. 1. 2020, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Začátek nového roku si spousta lidí spojuje s novým startem, návyky a výzvami. Bohužel jen některá předsevzetí mají delší živnost než pár dní či týdnů. Problém ale nebývá v předsevzetích samotných, ale spíše v jejich počtu, frekvenci nebo zaměření. Takže, jak vlastně budovat nové návyky? A na co byste si měli dát pozor, když se jich chcete držet?

Kariéra v EU z MUNI: Jak se dostat do Bruselu a spoluutvářet evropské regulace?

9. 12. 2019, Pavla Hosnedlová, za tým ambasadorů MUNI pro kariéru v institucích EU

Hovoříte anglicky, německy nebo francouzsky? Nebo ovládáte dokonce všech 24 oficiálních jazyků Evropské unie? A chtěli byste pracovat v mezinárodním prostředí a podílet se na utváření Evropy? Kariéru v Bruselu, Štrasburku nebo Lucemburku či v jakékoliv zemi napříč Unií můžete začít už s maturitou.

Veletrh práce JobChallenge je ideální volbou pro všechny studenty

8. 11. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Získejte při škole práci, která vám otevře dveře k vysněné kariéře, nebo si udělejte průzkum pracovních příležitostí do budoucna. Kde? Na Veletrhu JobChallenge! Těšte se také na workshopy, soutěže, TALK shows se zaměstnavateli a skvělé zážitky.

Dilema studentů: Je lepší neplacená stáž v oboru, nebo vydělávat slušné peníze v supermarketu?

16. 10. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Je lepší pracovat za 150 Kč na hodinu v supráči, nebo jít na hůře placenou stáž v oboru? Na to jsme se zeptali kariérních poradců i odborníků z firem, kteří vám doporučí a zdůvodní jednu z variant. Jenže co když je stáž neplacená? Je to vůbec fér?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21