Zklidněte svou MIND, zmírněte stres a ciťte se více FULL už dNESS

5. 8. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Máte pocit, že musíte být všude, dělat aspoň deset věcí zároveň, ale žádné z nich se nedokážete věnovat pořádně a že vlastně nevíte kdy a jak se zastavit? Je čas to změnit a vyškrábat se ze spirály stovek myšlenek, povinností a být chvíli přítomní. Jak na to? Naučte se být více všímaví – k sobě i svému okolí – díky mindfulness.

3 tipy, jak posunout svou kariéru už teď, i když ještě nemáte plný úvazek

16. 7. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Už máte nějaký ten rok vysoké za sebou? Nebo chcete už v prváku získat náskok před ostatními a zajistit si lepší startovací pozici ve světě práce? Existují 3 kroky, které můžete podniknout už teď a které se vám v budoucnu vrátí, možná i stonásobně.

Yale, Oxford a Masarykova univerzita – co je spojuje? Služby kariérních center

24. 5. 2019, Hana Cukrová, copywriter Kariérního centra MU

Kariérní poradenství, typy studentů a absolventů i vhodné pracovní portály pro vysokoškoláky. To jsou jen některá témata, která řešilo téměř 40 univerzitních pracovníků v rámci školení MUST Week for Career Services. Akci pořádalo od 20. května už potřetí Kariérní centrum MU.

Porovnání Velké čtyřky – jak se liší nástupní mzdy a výběrka?

18. 4. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Případové studie, přijímací testy nanečisto, ale také pokec o tom, jak vypadá běžný pracovní den. To všechno jste mohli zažít 16. dubna na Workshop Day s Velkou čtyřkou na ESF. Na začátku akce porovnávali zástupci společností rozdíly mezi výběrovými řízeními, výší mezd i pozicemi, které nabízejí v Brně.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19